O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą na rynku bydgoskim, oraz na okolicznych terenach. Wykonujemy wszystkie prace geodezyjne, począwszy od map do celów projektowych, na obsługach inwestycji kończąc. Zajmiemy się dla Państwa wszelką niezbędną dokumentacją z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub przez nasz formularz zgłoszeniowy u dołu strony.

Nie ma znaczenia, jakie opracowania geodezyjne zostaną nam zlecone, podejmiemy się każdego zlecenia. Firmy geodezyjne oraz postęp technologiczny zdecydowanie idą w parze, zwiększając znaczenie tej dyscypliny na rynku. Świetny geodeta poradzi sobie w pracy przy budowie domu, biurowca, mostu, marketu, a nawet autostrady. Zajmiemy się również całą niezbędną dokumentacją.

Działamy na terenie miasta Bydgoszczy, Torunia, powiatu bydgoskiego, świeckiego, nakielskiego, inowrocławskiego, chełmińskiego, sępoleńskiego, żnińskiego, tucholskiego, toruńskiego i okolicy.

Opracowania geodezyjne to bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz komfort użytkowania z przestrzeni. W końcu przyjdzie z nich korzystać.